Plisy

PLISY

Plisy (żaluzje plisowane)
to rodzaj osłon okiennych, które mają za zadanie osłonić wnętrze pomieszczeń przed nadmiernym nasłonecznieniem. Wśród plis znajdziemy produkty pojedyncze i podwójne tzw. duoplisy. Materiał do ich wytworzenia może charakteryzować się odpowiednią przepuszczalnością światła dostosowaną do Państwa potrzeb, od najbardziej transparentnych czyli bardzo mocno przepuszczających światło, do całkowicie zaciemniających typu blackout. Szeroki wybór tkanin (nasza kolekcja liczy ponad 400 wzorów) pozwala na zastosowanie plis jako ostatecznej i jedynej dekoracji okien. W kolekcji posiadamy tkaniny ze specjalną powłoką perlistą, odbijającą słońce na tyle skutecznie, że uzyskujemy obniżoną temperaturę w pomieszczeniu. W obiektach użyteczności publicznej stosujemy tkaniny z atestami trudnopalności. Cechą szczególną plis jest możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna przesuwając osłonę zarówno od dołu jak i od góry. W standardzie mamy do wyboru dwie wysokości profili w ośmiu kolorystykach. Z uwagi na szeroką gamę modeli plis jesteśmy w stanie zasłonić nimi każde, nawet bardzo nietypowe w kształcie okno. Na cały produkt jak i montaż (w przypadku wybrania takiej opcji) udzielamy 3 letniej gwarancji. Koszt plis jest uwarunkowany wyborem tkaniny (sześć grup cenowych), typem sterowania oraz modelem produktu.

System Plis Lux - innowacja i gwarancja

Nasze plisy produkujemy na systemie PlisyLux, który charakteryzuje się wysoką jakością oraz bardzo przyjaznym wyglądem. W standardzie mamy do wyboru dwie wysokości profili w ośmiu kolorystykach.

Z uwagi na szeroką gamę modeli plis jesteśmy w stanie zasłonić nimi każde, nawet bardzo nietypowe w kształcie okno. Kolejną rewelacyjną zaletą naszych osłon jest możliwość utrzymania ich w czystości poprzez możliwość bezproblemowego demontażu i częstego prania.

Na cały produkt jak i montaż (w przypadku wybrania takiej opcji) udzielamy 3 letniej gwarancji. Koszt plis jest uwarunkowany wyborem tkaniny (sześć grup cenowych), typem sterowania oraz modelem produktu. W przypadku wyboru podstawowych wariantów plis termin realizacji wynosi maksymalnie 5 dni roboczych natomiast w wersjach nietypowych wydłuża się maksymalnie do 10 dni roboczych.

Montaż plis

Wyróżniamy trzy sposoby montażu plis, w świetle szyby, na listwach przy szybowych oraz na ramie okiennej. W każdym przypadku jest możliwy montaż inwazyjny poprzez przykręcenie osłony do listew przy szybowych lub jako opcja bezinwazyjna, nie ingerująca w strukturę okna. Modele sterowane poprzez sznurek można montować we wnękach okiennych oraz przed wnękami jako produkty wolno wiszące. Gdy plisy są zamontowane bardzo wysoko, oferujemy dodatkowe pałąki sterujące, które ułatwiają obsługę produktu.

Plisy i duety

Plisy zapewniają zaciemnienie pomieszczenia oraz służą jako dodatek dekoracyjny otworu okiennego. Plisy są również dobrym wyborem przy oknach o nietypowych wymiarach, mogących sprawiać ewentualne problemy w doborze osłon okiennych. Żaluzje plisowane dają także możliwość regulacji przesłonięcia wybranej części okna.

W naszej ofercie posiadamy niezwykle bogatą gamę kolorystyczną żaluzji plisowanych. Produkty te idealnie sprawdzają się w każdym pomieszczeniu o wystroju klasycznym jak i nowoczesnym. Dzięki temu plisy dają ogromne możliwości aranżacji wnętrz. Nasze produkty wykonane są z niezwykle trwałych, wytrzymałych i jakościowo dobrych materiałów w rozsądnej cenie. Ciekawą propozycją będzie dla Państwa, stające się coraz modniejsze, łączenie plis. Polega to na występowaniu dwóch odmiennych kolorów tkanin żaluzji plisowanych na jednym oknie.

Plisy cieszą się szczególnym powodzeniem wśród naszych klientów, ze względu na ich estetykę, staranne wykonanie, łatwość obsługi, a także cenę. Produkt ten jest idealnym wyborem dla osób ceniących piękno, skuteczność i praktyczność. Plisy spełnią oczekiwania najbardziej wymagającego klienta.

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
 - zdjecie nr: 4
 - zdjecie nr: 5
 - zdjecie nr: 6
 - zdjecie nr: 7
 - zdjecie nr: 8
 - zdjecie nr: 9
 - zdjecie nr: 10
 - zdjecie nr: 11
 - zdjecie nr: 12
 - zdjecie nr: 13
 - zdjecie nr: 14
 - zdjecie nr: 15
 - zdjecie nr: 16
 - zdjecie nr: 17
 - zdjecie nr: 18
 - zdjecie nr: 19
 - zdjecie nr: 20
 - zdjecie nr: 21
 - zdjecie nr: 22
 - zdjecie nr: 23
 - zdjecie nr: 24
Galeria zdjęć
Zobacz nasze najnowsze realizacje
Kilka słow o nas

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu plisy,rolety i żaluzje z szeroką gamą tkanin do wyboru! Zamawiając u nas gwarantujemy najwyższą jakość wykonania.

Zadzwoń i umów się na pomiar!!

Nasza oferta
Rolety materiałowe
roleta wolnowisząca,
roleta w kasecie,
roleta dachowa,
roleta dzien i noc,
roleta rzymska
Moskitiery
Plisy
plisy
duety
Żaluzje
aluminiowe,
drewniane,
pionowe
Kontakt z nami
Osłony okienne
RoletydlaCiebie.pl
ul. Limby 28/16
71-784 Szczecin
+48 508 605 645
biuro@roletydlaciebie.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart