Rolety

Rolety materiałowe to rodzaj osłon okiennych, które mają szerokie zastosowanie we wnętrzach z uwagi na wielość modeli i różne sposoby montażu dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo rolety wolno wiszące, montowane bezinwazyjnie na wieszakach (rama okienna)-roleta typu Mini oraz montowane do wnęki lub sufitu -roleta typu Standard.

Praktycznym rozwiązaniem i często wykorzystywanym są również rolety w kasetach aluminiowych z prowadnicami, które przy uchyleniu okna nie odstają od szyby, a tkanina , dzięki kasecie nie jest narażona na zabrudzenia. W ofercie posiadamy osiem kolorów kaset począwszy od klasycznej bieli do oklein drewnopodobnych. Montowanie rolet z prowadnicami odbywa się poprzez przyklejenie jej do ramy okiennej. Oprócz tego rolety w kasecie mają możliwość osłaniania okien dachowych.

Oferujemy także profesjonalny serwis i montaż rolet. Na nasze rolety udzielamy 24 miesięcznej gwarancji!

Rolety od wyboru do koloru...

Dysponujemy bardzo szeroką gamą tkanin, które charakteryzują się różnymi parametrami (transparentność-przepuszczalność światła, refleks-odbicie światła, absorpcja pochłanianie światła). Materiały w naszej ofercie dobierają zatem Państwo kierując się nie tylko względami estetycznymi, ale również praktycznymi zaletami każdej tkaniny, od najbardziej transparentnych po tzw blackouty, pozwalające na zaciemnienie i wychłodzenie pomieszczenia. Dostępne są również tkaniny z atestem higienicznym i trudno-palności. Tu ukłon w stronę obiektów użyteczności publicznej. Ciekawym rozwiązaniem są obecnie rolety typu Dzień-Noc, które pozwalają tak sterować produktem, aby przenikanie światła było możliwe w wielu konfiguracjach.

Rolety są bardzo wszechstronnym produktem również jeśli chodzi o wymagane wymiary, a mianowicie, możemy zaproponować Państwu rolety o wymiarach od 30 do 300cm szerokości. W modelach wolno wiszących istnieje możliwość zastosowania sterowania elektrycznego.

ROLETY MATERIAŁOWE

Oferujemy Państwu szeroką gamę rolet tkaninowych, które stały się w ostatnim czasie jednymi z najbardziej popularnych osłon okiennych na rynku. Rolety dają możliwość nie tylko osłonięcia pomieszczenia przed nasłonecznieniem, ale również, poprzez dobranie kolorystyki i faktury tkaniny, dopełnienia najbardziej wymagającego pomysłu na aranżację wnętrz. Rolety materiałowe to osłony okienne wykonane z wysokiej jakości materiałów, o różnych parametrach, odpornych na blaknięcie czy rozciąganie. Dzięki nim można otrzymać wystarczającą ochronę przed zbyt dużym nasłonecznieniem oraz uzyskać wymagany efekt estetyczny. Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, proponujemy bardzo bogatą ofertę modeli rolet. Dla tych z Państwa, którym zależy na delikatnym produkcie i bezinwazyjnym montażu, proponujemy rolety wolno-wiszące Mini (wymiary maksymalne: szerokość 140cm oraz wysokość 230cm).

ROLETY WOLNO WISZĄCE

Rolety wolno-wiszące Standard będą natomiast doskonałym wyjściem dla osób, które potrzebują pełnego zasłonięcia otworu okiennego. Oferujemy różne sposoby sterowania roletą, zaczynając od plastikowego koralika, a kończąc na nowoczesnym sterowaniu napędem elektrycznym. Rolety te są produkowane na czterech wielkościach rury nawojowej (25mm, 28mm, 30mm, 42mm). Posiadamy w naszej ofercie także rolety w kasecie przestrzennej z prowadnicami. Montażu powyższych modeli dokonuje się poprzez przyklejenie lub przykręcenie systemu do ramy okiennej. Sterowanie roletą przebiega za pomocą plastikowego koralika. Wymagających klientów ucieszy fakt, iż za niewielką dopłatą zaoferujemy Państwu poszerzoną paletę kolorów systemu np. złoty dąb, wiśnia czy ciemny orzech, pasujących do nietypowej kolorystyki ram okiennych.


W naszej ofercie znajdą Państwo także rolety do okien dachowych (okna połaciowe). Tkaniną steruje się za pomocą sprężyny z automatycznym hamulcem. Dostępne są one w trzech kolorach systemu: białym, srebrnym lub beżowym.

ROLETY DZIEŃ NOC

Rolety dzień-noc oprócz funkcji osłony pomieszczenia przed przenikaniem promieni słonecznych, może także posłużyć jako element dekoracyjny wystroju wnętrza zastępując firanki lub zasłony. Rolety te, w ciekawy sposób łączą praktyczność z niesztampowym pomysłem na aranżację pomieszczenia. Są innowacyjnym produktem, który znalazł uznanie rzeszy klientów. Wykonane z naprzemiennych pasów materiału (tkanina-kolor, tkania-siateczka) dających możliwość kontroli zaciemnienia. Różnorodność kolorystyczna i wielość faktur tkanin daje duży wachlarz możliwości w kreowaniu własnego pomysłu na indywidualne wnętrze. Każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.

ROLETY RZYMSKIE

Rolety rzymskie to bardzo eleganckie osłony okienne, które idealnie wkomponują się w każdy wystrój otoczenia. Zarówno wnętrza klasyczne, retro, nowoczesne,w stylu skandynawskim czy wręcz futurystyczne, zostaną idealnie dopełnione wizualnie przez tkaninę układaną w fałdy. Do wyboru są cztery różne modele obszyć. To Państwo mają możliwość wyboru materiału, jego koloru, struktury, wzoru, a także przekazanie nam własnej tkaniny, z której wykonamy roletę specjalnie na miarę oczekiwań. Estetyka rolet rzymskich nadaje każdemu pomieszczeniu oryginalny charakter, oferując niepowtarzalność i nowoczesne podejście do aranżacji wnętrz.

 - zdjecie nr: 1
 - zdjecie nr: 2
 - zdjecie nr: 3
 - zdjecie nr: 4
 - zdjecie nr: 5
 - zdjecie nr: 6
 - zdjecie nr: 7
 - zdjecie nr: 8
 - zdjecie nr: 9
 - zdjecie nr: 10
Galeria zdjęć
Zobacz nasze najnowsze realizacje
Kilka słow o nas

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu plisy,rolety i żaluzje z szeroką gamą tkanin do wyboru! Zamawiając u nas gwarantujemy najwyższą jakość wykonania.

Zadzwoń i umów się na pomiar!!

Nasza oferta
Rolety materiałowe
roleta wolnowisząca,
roleta w kasecie,
roleta dachowa,
roleta dzien i noc,
roleta rzymska
Moskitiery
Plisy
plisy
duety
Żaluzje
aluminiowe,
drewniane,
pionowe
Kontakt z nami
Osłony okienne
RoletydlaCiebie.pl
ul. Limby 28/16
71-784 Szczecin
+48 508 605 645
biuro@roletydlaciebie.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart