Żaluzje

Żaluzje to najbardziej znane i najczęściej kupowane produkty na rynku osłon okiennych. Mają na celu skutecznie chronić przed promieniami słonecznymi. Duże możliwości aranżacji, jakie dają omawiane osłony, powodują, że doskonale sprawdzają się zarówno w domu jak i firmie. Szeroki wachlarz kolorów zapewni trafiony i pewny wybór. Żaluzje nie tylko sprostają Państwa oczekiwaniom chroniąc przed nasłonecznieniem, ale także spowodują, iż temperatura w pomieszczeniu utrzyma się na stałym poziomie. Produkt ten sprawdzi się w każdych warunkach i spełni wszystkie oczekiwania dotyczące nie tylko względów praktycznych, ale też estetycznych.

Oferujemy Państwu żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane oraz żaluzje pionowe, a poniżej ich bardziej szczegółowy opis oraz galeria zdjęć.

ŻALUZJE ALUMINIOWE

Żaluzje aluminiowe to jedne z popularniejszych i chyba najbardziej znanych osłon okiennych. Charakteryzuje się wieloma możliwościami montażu, bogatą gamą kolorystyczną lameli (ok 100 kolorów) oraz funkcjonalnością w zakresie sterowania zaciemnianiem pomieszczenia. Oferujemy żaluzje o różnych szerokościach lameli od 25 mm do 50 mm. Montaż produktu jest uzależniony od potrzeb klienta i indywidualnych parametrów otworu okiennego (bezinwazyjny, ścienny, sufitowy lub bezpośrednio w świetle szyby). Produkt występuje w wersji wolno wiszącej lub z tzw. prowadzeniem bocznym, które powoduje, że żaluzja utrzymuje się w jednym położeniu (praktyczne rozwiązanie przy oknach uchylnych).

ŻALUZJE DREWNIANE


Żaluzje drewniane to eleganckie i klimatyczne osłony okienne, których atutem jest możliwość precyzyjnego regulowania kierunku i ilości wpadającego do pomieszczenia światła. Produkt umożliwia Państwu zasłonięcie większych powierzchni np. wnęki okiennej. Żaluzje drewniane przypadną do gustu osobom, które cenią sobie właściwości drewna, naturalny kolor i praktyczne zastosowanie. Gama kolorystyczna umożliwi Państwu idealny dobór produktu do okien drewnianych, dzięki czemu kompozycja niszy okiennej wyróżni się na tle dodatków. Drewno bardzo ładnie współgra z elementami skórzanymi, dodatkami o naturalnych strukturach dodając pomieszczeniu stylowego charakteru. W naszej ofercie znajdą Państwo żaluzje drewniane o dwóch szerokościach lameli: 25 mm i 50mm. Dodatkowo istnieje możliwość zastosowania blendy górnej- maskownica typu karniszowego. Naszym standardem jest stosowanie zbliżonych kolorów sznurków i drabinek do koloru drewna, z którego wykonana jest żaluzja. Dzięki temu spójna całość produktu wygląda jeszcze kunsztowniej, zachowując finezyjność i klasę.

JAKIE DREWNO?


Nasza firma oferuje Państwu żaluzje wykonane z wysokiej jakości drewna Basswood, które jest egzotyczną lipą oraz żaluzje z drewna bambusowego. Drewno bambusowe charakteryzuje się cieńszą strukturą, dzięki czemu po podniesieniu żaluzja składa się w znacznie mniejszy pakiet w porównaniu z żaluzją drewnianą. Żaluzje bambusowe wykonane są z prasowanego bambusa, który nie tylko odznacza się egzotycznym czy orientalnym wyglądem,ale także posiada ważną właściwość jaką jest odporność na wilgoć. Żaluzje bambusowe dodadzą wnętrzom uroku i niepowtarzalności.

ŻALUZJE PIONOWE

Żaluzje pionowe tzw. Verticale, stosowane są bardzo często w biurach jako nowoczesna i innowacyjna forma aranżacji wnętrz. Tworzą niezawodną ochronę pomieszczenia przed działaniem promieni słonecznych, powodują zaciemnienie i rozproszenie światła. Oferujemy Państwu tkaniny, które pozwolą dopasować produkt do wyposażenia i charakteru wnętrza co stworzy przyjemne warunki do wypoczynku lub pracy. Verticale są praktycznym rozwiązaniem dla domów, restauracji, biur, budynków użyteczności publicznej itd.. Umożliwiają nie tylko ochronę przeciwsłoneczną, ale również podział jednego dużego pomieszczenia na kilka mniejszych. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych powierzchni oraz nietypowych rozmiarów i kształtów okien (trójkątnych, trapezowych). Żaluzje pionowe (Verticale) pozwalają zmienić wnętrze w taki sposób, aby stało się estetycznym i miłym miejsce do pracy, zapewniając prywatność w pomieszczeniu. Wykonujemy żaluzje pionowe o dwóch szerokościach lameli: 89mm oraz 127mm.

Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 1
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 2
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 3
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 4
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 5
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 6
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 7
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 8
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 9
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 10
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 11
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 12
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 13
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 14
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 15
Żaluzje szczecin - zdjecie nr: 16
Galeria zdjęć
Zobacz nasze najnowsze realizacje
Kilka słow o nas

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego typu plisy,rolety i żaluzje z szeroką gamą tkanin do wyboru! Zamawiając u nas gwarantujemy najwyższą jakość wykonania.

Zadzwoń i umów się na pomiar!!

Nasza oferta
Rolety materiałowe
roleta wolnowisząca,
roleta w kasecie,
roleta dachowa,
roleta dzien i noc,
roleta rzymska
Moskitiery
Plisy
plisy
duety
Żaluzje
aluminiowe,
drewniane,
pionowe
Kontakt z nami
Osłony okienne
RoletydlaCiebie.pl
ul. Limby 28/16
71-784 Szczecin
+48 508 605 645
biuro@roletydlaciebie.pl
Wykonanie strony WWW: Devilart